Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki Forma zatrudnienia: pełen etat  |  Nr referencyjny: BZ

Obecnie dla jednego z naszych Klientów – firmy Chipita Poland (www.chipita.pl) w Tomaszowie Mazowieckim, poszukujemy do nowoczesnego zakładu produkcyjnego osoby zainteresowanej rozwojem w obszarze zarządzania produkcją w branży spożywczej na stanowisko:

Brygadzista (Koordynator Zmiany Produkcyjnej)

Nr ref.: BZ

Zadania:

  • organizacja pracy na wszystkich stanowiskach pracy (produkcyjnych i nieprodukcyjnych) przez cały czas pracy zmiany,
  • dbanie o utrzymanie należytej czystości na wszystkich stanowiskach pracy oraz w miejscach i pomieszczeniach składowania surowców, półproduktów i odpadów,
  • sprawdzanie stanu ilościowego surowców i materiałów potrzebnych do produkcji,
  • kontrola i nadzór nad przestrzeganiem procedur produkcyjnych w celu zapewnienia najlepszego pod względem jakości i ilości wytwarzanego produktu,
  • nadzór nad procesem technologicznym w celu uzyskania gotowego produktu zgodnie z recepturą, procedurami zakładowymi, jakościowymi i procedurami bezpieczeństwa,
  • kontrola realizacji planu produkcji i informowanie przełożonego o jego wynikach,
  • dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, sprzętu oraz o porządek na poszczególnych stanowiskach pracy,
  • kontrola efektywności czyszczenia i przestrzegania planu mycia,
  • kontrola stanu czystości ubrań pracowników,
  • przestrzeganie wymogów i standardów BHP i Ppoż.,
  • kontrola nad prawidłowym wypełnianiem raportów przez wszystkich operatorów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki biotechnologia, chemia spożywcza, technologia żywienia,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • komunikatywna (min. A2) znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • systematyczność i dokładność,
  • konsekwencja w osiąganiu celów,
  • motywowanie i wsparcie innych w działaniu,
  • dobra, praktyczna umiejętność posługiwania się pakietem Office,
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych,
  • znajomość programu SAP oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • interesująca, pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • praca na pełen etat,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie – odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
  • pracę w młodym zespole.

Yellow Heads Polska Sp. z o.o.

  • ul. Grażyny 13/15 Warszawa, 02-548

Siedziba w Warszawie

Poznaj naszą ofertę

O firmie