Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki Forma zatrudnienia: pełen etat  |  Nr referencyjny: MZ

Obecnie dla jednego z naszych Klientów – firmy Chipita Poland (www.chipita.pl) w Tomaszowie Mazowieckim, poszukujemy do nowoczesnego zakładu produkcyjnego osoby zainteresowanej rozwojem w obszarze utrzymania ruchu i  technicznego zabezpieczenia produkcji w branży spożywczej na stanowisko:

Mechanik Zmianowy

 Nr ref.: MZ

Zadania:

  • zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i sprawności maszyn i innych urządzeń produkcyjnych,
  • diagnozowanie, ocenę i usuwanie przyczyn usterek technicznych,
  • udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych,
  • serwisowanie i przeglądy maszyn,
  • współudział w opracowywaniu planów przeglądu i napraw,
  • prowadzenie prac konserwacyjno-remontowych,
  • współpracę z serwisami zewnętrznymi,
  • aktualizację i dbałość o stan dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne – mechanika,
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń oraz automatyki przemysłowej,
  • umiejętność czytania schematów mechanicznych i pneumatycznych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i nowoczesnej organizacji produkcyjnej.
  • Szansa pozyskania interesującego doświadczenia w międzynarodowej firmie.
  • Udział w projektach rozwojowych.

Yellow Heads Polska Sp. z o.o.

  • ul. Grażyny 13/15 Warszawa, 02-548

Siedziba w Warszawie

Poznaj naszą ofertę

O firmie