Lokalizacja: Jelcz-Laskowice Forma zatrudnienia: pełen etat  |  Nr referencyjny: SHRK

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z sektora motoryzacyjnego z siedzibą w Jelczu-Laskowicach, zatrudniającej ponad 800 pracowników, poszukujemy osoby z doświadczeniem w obszarze HR z ze szczególnym uwzględnieniem obszaru komunikacji wewnętrznej oraz Employer Branding na stanowisko:

  Specjalista ds. HR i Komunikacji

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie projektów z obszaru komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
  • Kreowanie i nadzór nad komunikacją wewnętrzną w tym tworzenie newslettera firmowego.
  • Tworzenie i dystrybucja materiałów z obszaru komunikacji wewnętrznej w organizacji.
  • Udział w tworzeniu strategii budowania wizerunku pracodawcy na lokalnym rynku pracy.
  • Współpraca z biznesem przy planowaniu działań komunikacyjnych, w tym rekomendowanie metod i narzędzi wspierających skuteczną komunikację oraz ich koordynacja zgodnie z wymogami projektów.
  • Organizowanie działań dotyczących ankiety pracowniczej.
  • Realizacja zadań z zakresu ZFŚS.
  • Wsparcie pracownikow na kontraktach expackich (w zakresie legalizacji pobytu, zakwaterowania, opieki medycznej).
  • Zarządzanie przy wsparciu Specjalisty ds. obiektu flotą samochodową (klika sztuk).
  • Ścisła współpraca z innymi działami oraz z kadrą menadżerską.
  • Wspieranie realizacji polityki i strategii personalnej firmy oraz zadań w zakresie rozwoju personelu.
  • Uczestniczenie we wdrażaniu projektów HR w dedykowanych obszarach.
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań, analiz i prezentacji dotyczących spraw pracowniczych.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub na pozycji z zakresem pracy obejmującym komunikację wewnętrzną/EB w firmie o profilu produkcyjnym.
  • Wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek: komunikacja, PR, marketing lub ZZL).
  • Doświadczenie w pracy nad projektami HR wspierającymi komunikację wewnętrzną oraz działania EB.
  • Mile widziane doświadczenie w projektach oraz znajomość zagadnień i narzędzi związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi jak m.in. rozwój, szkolenia, rekrutacja, zarządzanie procesami oceny pracowniczej.
  • Umiejętność przygotowywania materiałów tekstowych oraz graficznych.
  • Dobra praktyczna znajomość języka angielskiego (B2).
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Dokładność, kreatywność, samodzielność, umiejętności analityczne, zdolności organizacyjne.
  • Umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie-wielozadaniowość.
  • Chęć do stałego samorozwoju i rozwijania wiedzy merytorycznej.
  • Swoboda w posługiwaniu się programami z pakietu MS Office (World, Excel, Power Point)

 Firma oferuje:

  • Interesującą pracę na zasadzie umowy o pracę w stabilnej firmie międzynarodowej.
  • Realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój umiejętności zawodowych.
  • Możliwość pozyskania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego.
  • Pakiet socjalny obejmujący: prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, ZFŚS, Multisport.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Yellow Heads Polska Sp. z o.o., ul. Grażyny 13/15, 02-548 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Yellow Heads Polska Sp. z o.o.

  • ul. Grażyny 13/15 Warszawa, 02-548

Siedziba w Warszawie

Poznaj naszą ofertę

O firmie