Lokalizacja: Warszawa  Forma zatrudnienia: pełen etat  |  Nr referencyjny: AS

Dla naszego Klienta, jednego z liderów europejskiego rynku chemicznego, znajdującego się w pierwszej pięćdziesiątce największych firm przemysłowych w Polsce, poszukujemy osoby, która dołączy do biura Centrali firmy zlokalizowanego w śródmieściu w Warszawie na samodzielne stanowisko:

Analityk ds. Sprzedaży

Zadania:

  • Sporządzanie analiz wyników sprzedaży.
  • Przygotowywanie bieżących analiz (w oparciu o dane sprzedażowe, produkcyjne) wspomagających menadżerów sprzedaży i podejmowanie decyzji biznesowych w firmie.
  • Przygotowywanie cyklicznych prognoz i rekomendacji na podstawie zebranych opracowanych danych sprzedażowych i rynkowych.
  • Cykliczne przygotowywanie raportów w oparciu o analizy, dane sprzedażowe i statystyczne zgodnie ze standardami firmy.
  • Współpraca z innymi działami firmy przy tworzeniu raportów i zestawień.
  • Przygotowywanie materiałów oraz prezentacji na potrzeby Zarządu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonometria, matematyka, ekonomia).
  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w przygotowywaniu analiz danych z zaawansowanym wykorzystaniem arkuszy kalkulacyjnych w dziale analiz sprzedaży, analiz biznesowych.
  • Zaawansowana praktyczna znajomość programów pakietu MS Office z naciskiem na MS Excel oraz MS Power Point.
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność logicznego myślenia.
  • Umiejętność planowania, wyciągania wniosków, interpretacji danych i zauważania trendów.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu.
  • Dokładność, terminowość.
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój umiejętności zawodowych.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami pracy.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

Zgoda na obecne i przyszłe rekrutacje

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez Heads Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 02-548, przy ulicy Grażyny 13/15, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

Zgoda na obecne rekrutacje

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez Heads Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 02-548, przy ulicy Grażyny 13/15, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

Twoje dane osobowe będą przetwarzane:

a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679) w związku z przepisami Kodeksu pracy)
b) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679)
Czytaj więcej na podstronie - polityka prywatności

Yellow Heads Polska Sp. z o.o.

  • ul. Grażyny 13/15 Warszawa, 02-548

Siedziba w Warszawie

Poznaj naszą ofertę

O firmie