Lokalizacja: Polska Centralna   Forma zatrudnienia: pełen etat  |  Nr referencyjny: R&DM

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży FMCG, działającej od kilkunastu lat na rynku polskim firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy do nowoczesnego zakładu produkcyjnego sprawnego profesjonalisty z zakresu R&D w firmie spożywczej w środowisku produkcyjnym na stanowisko:

R&D Manager

Obowiązki:

  • Nadzór nad całokształtem prac wdrożeniowych realizowanych przez R&D.
  • Nadzór nad przeprowadzaniem prób technologicznych/produkcyjnych i ich ocena.
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznych.
  • Opracowywanie, uaktualnianie receptur oraz tworzenie innowacji recepturalnych.
  • Współpraca z dostawcami surowców.
  • Nadzór nad projektami rozwojowymi w zakresie wdrażania nowych produktów.
  • Utrzymywanie standardów technologicznych w ścisłej współpracy z działem produkcyjnym.
  • Weryfikacja procesów technologicznych stosowanych w produkcjach bieżących.
  • Bieżąca współpraca (w języku angielskim) z zagranicznym centralnym działem R&D.
  • Poszukiwanie rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w branży w zakresie wyrobu, procesów i materiałów.
  • Optymalizacja kosztów procesów technologicznych poprzez właściwy dobór składników i surowców.
  • Przygotowanie kalkulacji produktowych.
  • Współpraca z działami sprzedaży, zakupów oraz innymi w strukturach organizacji.
  • Przygotowywanie bieżących oraz cyklicznych analiz i raportów według określonych standardów wewnętrznych.

Oczekiwania:

  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy w dziale R&D w firmie spożywczej, mile widziane w środowisku międzynarodowym.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: technologia żywienia, biotechnologia, chemia spożywcza.
  • Bardzo dobra znajomość procesów technologicznych w obszarze produkcji żywności.
  • Doświadczenie w pracach przygotowawczych i samodzielnym wdrażaniu nowych projektów i technologii.
  • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu nowych produktów.
  • Rozumienie wizerunku marek oraz wizji ich rozwoju.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1) – warunek konieczny.
  • Wysokie kompetencje analityczne oraz precyzja w przetwarzaniu i interpretacji danych.
  • Konsekwencja w dążeniu do celu/realizacji zadań, kreatywność, innowacyjność.
  • Elastyczność oraz nastawienie na realizację ambitnych projektów.
  • Nieszablonowość w myśleniu oraz otwartość na nowe rozwiązania.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, niezależność opinii.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne w zakresie planowania pracy własnej.
  • Zdolność szybkiej oceny zmieniających się warunków i podejmowania w związku z tym zdecydowanych działań.
  • Sumienność, dokładność, punktualność.
  • Bardzo dobra pakietu MS Office.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i nowoczesnej organizacji produkcyjnej.
  • Szansa pozyskania interesującego doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym.
  • Udział w projektach rozwojowych dotyczących obszaru R&D.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Yellow Heads Polska Sp. z o.o., ul. Grażyny 13/15, 02-548 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane:

a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679) w związku z przepisami Kodeksu pracy)
b) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679)
Czytaj więcej na podstronie - polityka prywatności

Yellow Heads Polska Sp. z o.o.

  • Grażyny Street 13/15 Warsaw, 02-548

Headquarters in Warsaw